Instrukce Corpus™

StretchFit Corpus™ je určen pro ty, kteří si za poslední roky vybudovali nesprávné držení těla. Důvodů nesprávného držení těla může být mnoho.

Proto jsme rádi, že vám můžeme představit Corpus™ – nástroj pro ty, kdo to chtějí napravit.

Krok 1

Přetáhněte pás přes smyčky a připevněte jej ke spodní části pásky na suchý zip na každé straně. Potom si nasaďte Corpus™, jako by to byl batoh.

Krok 2

Ujistěte se, že se cítíte pohodlně a že váš Corpus™ sedí rovně a pěkně na krku a ramenou. Uchopte pásy pod rukama a pomalu je vytáhněte.

Krok 3

Svorku příliš neutáhněte. Měli byste cítit, že se táhne přes záda a ramena, ale nemělo by vás to bolet.

Krok 4

Pro krevní oběh je důležité, abyste to příliš neutáhli. Měli byste cítit, jak jsou ramena stažena dozadu a hrudník dopředu.

Krok 5

Pokud máte pocit, že je třeba provést další úpravy vašeho Corpusu, můžete také upravit řemínek ve středu produktu (podle obrázku).


VIDEO MANUÁLCorpus™ přirozeně pomáhá vašemu tělu budovat svalovou paměť, která připomíná vašim svalům správnou funkci – i když nepoužíváte Corpus™.

Upozornění:

I když prezentujeme všechny výhody Corpus™, doporučujeme všem, aby v případě zdravotních obtíží VŽDY vyhledali pomoc lékaře, a to zejména v případě chronických bolestí. Ve StretchFit™ máme spoustu zkušeností, ale diagnózy přenecháváme profesionálům.

Před použitím pomůcky Corpus™ se poraďte se svým lékařem, zvláště pokud již máte závažnější nebo chronické diagnózy (např. hernia disku, skolióza, zánětlivá onemocnění…).