O nás

Jsme dánská firma založená třemi fitness nadšenci: Adam, Tomáš a Jakub, kteří rádi sportují a vědí, jak důležité je mít silné a pružné tělo. S více než 10 letými zkušenostmi jsme se spojili, abychom pomohli ostatním zlepšit jejich životní styl, aby si i oni mohli naplno vychutnat život bez fyzických omezení, zbytečných zranění a bolestí.

V roce 2017 začal Tomáš pociťovat bolesti zad, a to hlavně kvůli těžkému tréninku a nedostatku strečinku po těchto fyzických výkonech. Kamarádi často připomínali Tomášovi, aby se po trénincích natáhl. Tomáš byl léčen u některých šikovných chiropraktiků a fyzioterapeutů a přátelé jej po celou dobu podporovali. Když byl Tomáš připraven trénovat znovu, nyní se širším smyslem pro tělo, se koncept StretchFit™ z velké části zformoval sám.Zranění při cvičení se lze vyhnout strečinkům a najednou jsme zjistili, do jaké velké míry dokážou strečinkové pomůcky zlepšit efektivitu vašeho strečinku. Našli jsme produkty, které dnes sami používáme.

Náš sortiment tréninkového příslušenství dnes sestává z vybavení, se kterým jsme sami dosáhli dobrých výsledků. Před přidáním do naší kolekce věnujeme značné množství času hodnocení efektivnosti daného produktu. Je pro nás důležité, abyste mohli naše výrobky používat bez ohledu na formu nebo intenzitu tréninku a bytostně důležité je, aby vám naše produkty opravdu pomohly a umožnily žít život bez větších omezení.

Buďte opatrní a nezapomeňte se po cvičení nebo tréninku protáhnout :)

S pozdravem
Team StretchFit™

Partneři: