Instrukce NeckFlex™

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si před montáží a používáním přečtete tuto uživatelskou příručku. Příručka obsahuje důležitá bezpečnostní opatření a pokyny pro používání a sestavení pomůcky NeckFlex™.

Vlastnictví NeckFlex™ je skvělým krokem ve snaze o zdravější a šťastnější životní styl. NeckFlex™ je navržen tak, aby bylo přetažení zad snadné, bezpečné, cenově dostupné a příjemné.

OPTIMÁLNÍ DÉLKA POUŽÍVÁNÍ

Samotná délka používání není specifický určena a závisí na každém indivuálně. Každopádně, na základě našich zkušeností a našich zákazníků strečink by měl trvat alespoň 5 minut a ne více než 15 minut v rámci pohodlnosti.

NECKFLEX™ MÁ 3 NASTAVITELNÉ ÚROVNY:

Úroveň 1 - výchozí pozice - poskytuje nejmenší strečink pro začátečníkyÚroveň 2 - poskytuje mírný rozsah nataženíÚroveň 3 - poskytuje maximální rozsah natažení pro pokročilé uživatele

ROZLOŽENÍ PRODUKTU PO POUŽÍVÁNÍ

Po každém použití doporučujeme NeckFlex™ rozebrat na 2 části, a to z toho důvodu, aby si horní část (flexibilní oblouk) dlouhodobě zachovala původní tvar a pružnost.

 

Důležité pokyny

- Vždy používejte NeckFlex™ s úzkým koncem směřujícím k hlavě a širokým koncem ke spodní části páteře

- NeckFlex™ vždy používejte na rovném a neklouzavém povrchu - Bez ohledu na vaši fyzickou kondici byste měli vždy začít s Úrovní 1

- Máte-li potíže s natahováním po dobu pěti minut, přestaňte. S procesem pokračujte pouze po dobu, dokud je to pro Vás pohodlné

- Pokud na začátku pocítíte nepohodlí, může to být indikátor o množství napětí a ztuhlosti v krku a časem by se to mělo zlepšovat. Pokud máte pochybnosti, přestaňte používat NeckFlex™ a kontaktujte svého lékaře.

- Věnujte zvláštní pozornost svému každodennímu pokroku. Jednotlivé výsledky se mohou lišit. Někteří uživatelé pociťují okamžitou úlevu a viditelné výhody, jiným to může trvat několik dnů/týdnů.

- Jedním z klíčů dobrého strečinku zmírňujícího stres je relaxace. Zhluboka se nadechněte, jemně vydechněte a nechte svoji tělesnou hmotnost pracovat s gravitací.

Upozornění: I když prezentujeme všechny výhody NeckFlex™, doporučujeme všem, aby v případě zdravotních potíží VŽDY vyhledali pomoc lékaře, a to zejména v případě chronických bolestí. Ve StretchFit™ máme spoustu zkušeností, ale diagnózy přenecháváme profesionálům.

Před použitím pomůcky NeckFlex™ se poraďte se svým lékařem, zvláště pokud již máte závažnější nebo chronické diagnózy (např. hernia disku, skolióza, zánětlivá onemocnění...)