Instrukce NeckFlex™

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si před montáží a používáním přečtete tuto uživatelskou příručku. Příručka obsahuje důležitá bezpečnostní opatření a pokyny pro používání a sestavení pomůcky NeckFlex™.

Vlastnictví NeckFlex™ je skvělým krokem ve snaze o zdravější a šťastnější životní styl. NeckFlex™ je navržen tak, aby bylo přetažení zad snadné, bezpečné, cenově dostupné a příjemné.


Jak si položit krk na natahovač krku NeckFlex™:

Když se dotknete spodní části hlavy, část pod místem, kde začíná lebka by měla být umístěna na vrchu tvrdé části se 3 masážními body.

Ve videu níže můžete vidět naši fyzioterapeutku Lucii, jak si správně pokládá krk na NeckFlex™.

To znamená, že byste se neměli snažit maximálně natáhnout krk, ale měli byste spíše zkusit použít tvrdou část pro masáž horní části krku pohyby „ANO ANO ANO NE NE NE“. 

Optimální délka používání natahovače krku NeckFlex™

Samotná délka používání není specifický určena a závisí na každém indivuálně. Každopádně, na základě našich zkušeností a našich zákazníků strečink by měl trvat alespoň 5 minut a ne více než 15 minut v rámci pohodlnosti.

Natahovač krku NeckFlex™ má 3 nastavitelné úrovny:

Úroveň 1 - výchozí pozice - poskytuje nejmenší strečink pro začátečníkyÚroveň 2 - poskytuje mírný rozsah nataženíÚroveň 3 - poskytuje maximální rozsah natažení pro pokročilé uživatele

ROZLOŽENÍ PRODUKTU PO POUŽÍVÁNÍ

Po každém použití doporučujeme NeckFlex™ rozebrat na 2 části, a to z toho důvodu, aby si horní část (flexibilní oblouk) dlouhodobě zachovala původní tvar a pružnost.

 

Důležité pokyny

- Vždy používejte NeckFlex™ s úzkým koncem směřujícím k hlavě a širokým koncem ke spodní části páteře

- NeckFlex™ vždy používejte na rovném a neklouzavém povrchu - Bez ohledu na vaši fyzickou kondici byste měli vždy začít s Úrovní 1

- Máte-li potíže s natahováním po dobu pěti minut, přestaňte. S procesem pokračujte pouze po dobu, dokud je to pro Vás pohodlné

- Pokud na začátku pocítíte nepohodlí, může to být indikátor o množství napětí a ztuhlosti v krku a časem by se to mělo zlepšovat. Pokud máte pochybnosti, přestaňte používat NeckFlex™ a kontaktujte svého lékaře.

- Věnujte zvláštní pozornost svému každodennímu pokroku. Jednotlivé výsledky se mohou lišit. Někteří uživatelé pociťují okamžitou úlevu a viditelné výhody, jiným to může trvat několik dnů/týdnů.

- Jedním z klíčů dobrého strečinku zmírňujícího stres je relaxace. Zhluboka se nadechněte, jemně vydechněte a nechte svoji tělesnou hmotnost pracovat s gravitací.

Upozornění: I když prezentujeme všechny výhody NeckFlex™, doporučujeme všem, aby v případě zdravotních potíží VŽDY vyhledali pomoc lékaře, a to zejména v případě chronických bolestí. Ve StretchFit™ máme spoustu zkušeností, ale diagnózy přenecháváme profesionálům.

Před použitím pomůcky NeckFlex™ se poraďte se svým lékařem, zvláště pokud již máte závažnější nebo chronické diagnózy (např. hernia disku, skolióza, zánětlivá onemocnění...)