Instrukce pro FlexGun™ 2.0

Jak používat masážní pistoli FlexGun™?

Masážní pistole FlexGun™ je skvělé zařízení, které vám pomůže uvolnit bolest svalů, zlepší regeneraci, zbaví vás svalové bolesti a pomůže vám trénovat bez omezení.

Naše vibrační pistole je vhodná jednak pro aktivní sportovce, ale zároveň i pro lidi se sedavou prací, kteří pociťují ztuhlé tělo po dlouhém dni v práci.

I když na pohled může být toto zařízení jednoduché pro použití, v tomto krátkém návodu si ukážeme, jak si správně umíte pomasírovat různé části těla s naší masážní pistolí FlexGun™.

Jaký nástavec mám použít pro moji FlexGun™?


Spolu s FlexGun™ dostanete 6 různých nástavců. Každý nástavec je vyroben specificky pro danou část těla. Na obrázku níže si můžete přečíst, pro které části těla jsou dané nastavce určeny:

Masážní pistole FlexGun - 6 nadstavců

Jak si správně pomasírovat tělo s masážní pistolí?


Toto si nejlépe umíme ukázat přímo ve videích. Instruktážní videa jsou rozdělena podle hlavních částí těla. Náš kolega Jakub vám v nich v krátkosti vysvětlí, jak masážní pistoli používat u daných částí těla.

 

1. Masáž horních končetin (biceps, triceps, předloktí)

Pro masáž těchto partií si zvolte plochý nástavec. Každé partii věnujte zhruba 30 vteřin. Rychlost si nastavte podle vaší preference.

 

2. Masáž dolních končetin (kvadricepsy, lýtka, chodidla, hamstringy)

Pro masáž těchto partií si zvolte plochý a vidlicový nástavec. Každé partii věnujte zhruba 30 vteřin. Rychlost si nastavte podle vaší preference.

3. Masáž krku, trapézů, a ramen

Pro masáž těchto partií si zvolte měkký hřebíkový nástavec (pro sportovce s tvrdšími svaly se doporučuje i vidlicový nástavec). Rychlost si nastavte podle vaší preference.

4. Masáž spodní páteře, bederního svalu a velkého hýžďového svalu

Pro masáž těchto partií si zvolte plochý nebo kulový nástavec. Každé partii věnujte zhruba 30 vteřin. Rychlost si nastavte podle vaší preference.

Kdy používat masážní pistoli?

Naši masážní pistoli můžete používat při třech různých situacích. V první řadě ji můžete použít k zahřátí svalů před sportovním výkonem. Například v případě, že vás čeká běh, je ideální si pomasírovat dolní končetiny a spodní záda. Samozřejmě, tato masáž NENÍ náhradou klasické rozcvičky.


Naši perkusní pistoli také můžete využít po tréninku/fyzické aktivitě. V tomto případě masážní pistole pomáhá uvolnit napjaté svaly a okamžitě po tréninku urychluje proces regenerace. Samozřejmě znovu musíme zopakovat, toto NENÍ úplná náhrada pořádného strečinku, ale skvělý doplněk/způsob jak zefektivnit celý proces a dosáhnout mnohem lepších výsledků.

V neposledním případě můžete masážní pistoli FlexGun™ použít vždy, když na to máte chuť. Řídili jste hodinu bez přestávky a máte ztuhlé nohy? FlexGun™ jistě pomůže. Díváte se večer telku a máte chuť si zpříjemnit sezení na gauči? Žádný problém.

Toto už závisí na osobní preferenci, každý si jistě najde tu svoji rutinu podle svého životního stylu.

V případě jakýchkoli dodatečných otázek nás neváhejte kontaktovat na našem online chatu nebo maily kontakt@stretchfit.cz.

Přejeme vám krásný den bez svalové bolesti!
Team StretchFit™


Zpět na stránku FlexGun™:
https://stretchfit.cz/products/stretchfit-flexgun