Jak správně používat ortézu na koleno KneeFlex™?

Vítejte v příručce k produktu KneeFlex™. Tento manuál vám poskytne potřebné informace, abyste využívali vaši novou ortézu KneeFlex™ co nejefektivněji.

Instrukce k používání:

Krok 1: NASAZENÍ ORTÉZY
Umístěte KneeFlex™ na koleno a ujistěte se, že otvor je zarovnán s jablíčkem.

Krok 2: UTÁHNĚTE ELASTICKÉ PÁSY
Pevně ​​upevněte popruhy, abyste dosáhli pohodlné úrovně komprese. Utáhněte je podle potřeby, abyste našli optimální a zároveň příjemnou oporu pro vaše koleno.

Krok 3: OTESTUJTE ROZSAH POHYBU
Zajistěte, aby byl KneeFlex™ pohodlně umístěn kolem kolena a poskytoval podporu bez omezení pohybu. Otestujte si rozsah pohybu, abyste se ujistili, že ortéza vám umožňuje přirozený a pohodlný pohyb.

Kolenna orteza KneeFlex

 

Údržba a péče:

Abyste zabezpečili dlouhou životnost vaší ortézy na koleno - KneeFlex™ postupujte podle těchto pokynů:

Čištění:
KneeFlex™ pravidelně omyvejte ručně jemným čistícím prostředkem a teplou vodou. Následně ortézu důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu.

Kontrola:
Pravidelně kontrolujte, zda výrobek nevykazuje známky opotřebování nebo poškození. V případě zjištění jakýchkoli problémů jej přestaňte používat.

 

Bezpečnostní pokyny:

- KneeFlex™ je určen k podpoře a zlepšení stability kolena; není náhradou odborné lékařské pomoci. Máte-li specifické zdravotní problémy nebo obavy související se zdravím kolena, poraďte se se zdravotnickým pracovníkem.

- KneeFlex™ příliš neutahujte, protože může omezit krevní oběh nebo způsobit nepohodlí. Nastavte popruhy tak, abyste našli správnou rovnováhu mezi podporou a pohodlím.

- Pokud během nošení KneeFlex™ pocítíte zvýšenou bolest, nepohodlí nebo jakékoli nežádoucí reakce, přestaňte jej používat a poraďte se se svým odborným lékařem.

 

VIDEO MANUÁL